Redbrook cider

Výroba REDBROOK CIDERŮ se nachází v centru ovocnářské a vinařské oblasti několik kilometrů od královského města Slaný v okolí Slánské hory v obci Dřínov. V této oblasti je ovoce pěstováno od 2. poloviny 20. století.
Víc jak 2 roky jsme vyráběli cider, pro zábavu, pro sebe, pro kamarády, protože nás to bavilo a chtěli jsem mít na léto osvěžující pitíčko, které bude z jablek, bez chemie, na rozdíl od toho co si můžete koupit v běžných supermarketech. Po 2 letech jsme měli našlapané postupy a receptury potřebné k větší výrobě ciderů a v květnu 2017 jsme začali dokonce naše cidery prodávat. Před zahájením prodeje nás čekalo několik důležitých kroků a jedním z nich byl : vymyslet název pro cider.
Název Redbrook vznikl kvůli tomu, že přes Slaný teče Červený potok a i když jsme patrioti, tak “Cider od Červeného potoka” nám v uších moc dobře nerezonoval. A samozřejmě brali jsme do úvahy i fakt, že když to půjde dobře, tak bychom mohli prodávat i do zahraničí. A tak byl Redbrook cider na světě 🙂 .
Hned na první akci v červnu 2017, na 2.ročníku SLAVNOSTI CIDERU jsme se umístnili na krásném třetím místě v hlasování účastníků tohoto festivalu. To nás samozřejmě moc potěšilo a ještě víc nakoplo.
No a letos v červnu 2018 na 3. ročníku SLAVNOSTI CIDERU jsme dokonce získali místo první!
V dubnu 2018 jsme se zůčastnili Cider World ve Frankfurtu v Německu, kde naše cidery získali ocenění z této prestižní mezinárodní soutěže ve velice silné celosvětové konkurenci.
Momentálně máme v nabídce 4 druhy ciderů:
Premium – suchý 6%,
Original – polosuchý 5%,
Redfruit – polosuchý cider s vůní a barvou lesního ovoce 4%
Perry – polosuchý hruškový cider 5%
V Dřínově u Slaného pro Vás vyrábíme výhradně přírodní produkty.

Redbrook cider i Appelu-100% šťávu z ovoce si můžete zakoupit v síti obchodů pod značkou: https://www.sklizeno.cz/, pak ve farmářských obchodech po celé republice, v Makru na Černém mostě, od dubna 2018 na https://www.kosik.cz/ a na našem novém eshopu. Všechny prodejny naleznete na našich stránkách na www.redbrook.cz. Aktivně se účastníme různých akcích, které jsou spojené s kvalitním jídlem, pitím, sportem, nebo zábavou pro celou rodinu po celé republice. Poznáte nás podle žlutozeleného Cidroenu, který nezaměnitelně patří k našim ovocným šťávám a ciderům.

Všechny naše akce pečlivě mapujeme na našem FCB profilu, proto neváhejte si nás odlajkovat, aby jste věděli kde můžete náš cider, nebo šťávy z ovoce ochutnat: https://www.facebook.com/redbrookcider/ .

Tým REDBROOK cider a APPELA z Dřínova.