Appela

APPELA – 100% ŠŤÁVA Z OVOCE
Naší hlavní motivací je chuť. Nejen chuť, která provází naše výrobky, ale zejména chuť dělat věci tak jak se mají. Chuť, která nás spojuje. Další motivací je, aby každá domácnost v České republice mohla mít k dispozici produkt, který je bez chemických konzervantů, přísad, bez přidaného cukru a cenově příznivý.
V Dřínově u Slaného pro Vás vyrábíme výhradně přírodní produkty. Od prosince 2017 se naše mošty prodávají pod značkou APPELA. Jeden z hlavních důvodů pro tento název bylo to, že základem moštů je jablko. Všichni asi znáte větu: …a na počátku bylo jablko… V naší nabídce naleznete 10 příchutí.
Samozřejmostí je 100% jablko, a pak kombinace jablka s: hruškou, rakytníkem, aronií, černým rybízem, višní, červenou řepou, zázvorem, mrkví, nebo s jahodou.
APPELY si můžete pořídit v 5 l balení BIB, které ocení hlavně rodiny s dětmi, dále v 1l láhvi a v praktické 300ml skleněné láhvi.
Mimo 100% šťáv z ovoce vyrábíme i cider, který některý z Vás již znají pod značkou REDBROOK.
Appelu i Redbrook cider si můžete zakoupit v síti obchodů pod značkou: https://www.sklizeno.cz/, pak ve farmářských obchodech po celé republice, v Makru na Černém mostě, od dubna 2018 na https://www.kosik.cz/ a na našem novém eshopu. Všechny prodejny naleznete na našich stránkách na www.redbrook.cz.
Aktivně se účastníme různých akcích, které jsou spojené s kvalitním jídlem, pitím, sportem, nebo zábavou pro celou rodinu po celé republice. Poznáte nás podle žlutozeleného CIDROENU, který nezaměnitelně patří k našim produktům.
Tým APPELA a REDBROOK cider z Dřínova
Zde naleznete kompletní nabídku Appely – 100% šťávy z ovoce: Appela leták
APPELA 5l BIB 100% JABLKOAPPELA 5l BIB JABLKO-HRUSKAAPPELA 5l BIB JABLKO-MRKVEVAPPELA JABLKO-RAKYTNIK 1L.
APPELA 5l BIB JABLKO-ARONIEAPPELA JABLKO-VISENAPPELA 5l BIB JABLKO-CERNY RYBIZAPPELA 5l BIB JABLKO-CERVENA REPA

Appela - Jablko-Hruška 300mlAppela_jablko_mrkev_300mlAppela_jablko_zazvor_300mlAppela_jablko_visen_300mlAppela_jablko_cervena_repa_300ml