Appela

Appela- 100% šťáva z ovoce.
Naší hlavní motivací je chuť. Nejen chuť, která provází naše výrobky, ale zejména chuť dělat věci tak jak se mají. Chuť, která nás spojuje. Další motivací je, aby každá domácnost v České republice mohla mít k dispozici produkt, který je bez chemických konzervantů, přísad, bez přidaného cukru a cenově příznivý.
V Dřínově u Slaného pro Vás vyrábíme výhradně přírodní produkty. Od prosince 2017 se naše mošty prodávají pod značkou APPELA. Jeden z hlavních důvodů pro tento název bylo to, že základem moštů je jablko. Všichni asi znáte větu: …a na počátku bylo jablko… V naší nabídce naleznete 10 příchutí. Samozřejmostí je 100% jablko, a pak kombinace jablka s: hruškou, rakytníkem, aronií, černým rybízem, višní, červenou řepou, zázvorem, mrkví, nebo s jahodou.
APPELY si můžete pořídit v 5 l balení BIB, které ocení hlavně rodiny s dětmi, dále v 1l a v praktické 300ml skleněné láhvi.
Mimo 100% šťáv z ovoce vyrábíme i cider, který některý z Vás již znají pod značkou REDBROOK.
Appelu i Redbrook cider si můžete zakoupit v síti obchodů pod značkou Sklizeno, pak ve farmářských obchodech po celé republice, v Makru na Černém mostě, od dubna 2018 na Košík.cz a na našem novém eshopu. Všechny prodejny naleznete na našich stránkách na www.redbrook.cz.
Aktivně se účastníme různých akcích, které jsou spojené s kvalitním jídlem, pitím, sportem, nebo zábavou pro celou rodinu po celé republice. Poznáte nás podle žlutozeleného CIDROENU, který nezaměnitelně patří k našim produktům.
Tým APPELA a REDBROOK cider z Dřínova