Křest našeho REDBROOK CIDERU je za námi.

Dne 17.8.2017 jsme od 18.00 odstartovali slavnostní křest našeho skvělého REDBROOK CIDERU v zámecké zahradě Savoia. Večerem provázela Lenka Špillarová, kterou máte možnost vídat na TV PRIMA. Hosty přivítal známý houslista Michael Hejč, který předvedl několik fantastických skladeb. Po krátkém představení našich produktů nám večer zpříjemnila Natalia Melnik z Moskvy, která zaspívala francouzské šansony. Mužské oko se mohlo pokochat a ženské oko inspirovat při pohledu na módní přehlídku spodního prádla značky Palmers, které bylo doplněné šperky z dílny by Olga Ribler. Naši hosté si pochutnávali na řadě dobrot od šéfkuchaře Vaška Říhy, ale aby toho nebylo málo, tak skvělé pokrmy připravili i naši partneři, Filip Töpfer-Husí játra, Pochoutkárna s.r.o., vodu z ledovce dovezla Aqua Angels, novinky ze světa kávy nachystal Roberto Trevisan ze Školy kávy. Speciální edici whiskey, které dozrávala v cider sudech dovezla Tullamore dew a dokonce míchali drinky doplněné o naše mošty. Následovala tombola, do které přispěli mimo jiné i společnosti Hästanes, Tullamore Dew, La Cucina Italiana, E-conomia, Aqua Angels a samozřejmě Redbrook cider.
Po tombole jsme si užili několik překvapení večera. Nejdřív zazpívala Věra Patt s Pavlem Vohnoutem, znáte ho spíš jako Kyklopa z Maxiturbulence, pak přišel na řadu Jaroslav Parčí, který roztančil i přítomné dámy a nakonec zazpíval a zatančil Sámer Issa. Sámer nám pokřtil i náš cider, kterému přejeme ať pořád všem chutná. Po křestu jsme ještě měli možnost vidět krásný ohňostroj a u toho popíjet, ochutnávat všechny druhy našich vynikajících ciderů a moštů.
Chtěli bychom poděkovat všem, kteří si udělali čas a přijeli na náš křest, všem kteří se na přípravě tohoto křestu podíleli, hlavně Domovna2, který v zastoupení Báry Ševčíkové připravil květinové dekorace a všem partnerům, kteří nám pomohli celou akci uspořádat.

Děkujeme

Tým Redbrook Cider